Ful Tül Peruk.Toplanabilir

3.304,00 ₺
Vergi dahil Teslimat: 1 ile 3 gün arası

El yapımı ve her yönden mükemmelleştirilmiş, uzun, katlı  ve lüks %100 insan saçından üretilen saç peruğudur.. Zarif dantel önü ile her yöne ayırabilirsiniz Takmaya hazırdır ve son derece doğal görünür. Zarif dantel sayesinde, kendi saç görünümünü ve hissini veriri, doğal gibi hacim oluşturur ve her iki taraftan da ortadan ayrılabilir.düz, kıvırcık dalgalı veya boya işlemi  olabilir. Ayrıca her stil yapabilirsiniz.

Dantel önü kulaktan kulağa kadar uzanır ve tüm cilt tonlarında  görünemeyecek kadar incedir. En iyi sonuç için, fön ve maşa ile şekillendirmeyi öneriyoruz.

Uzun, katlı ve süper düz bir sentetik peruk. Düz katmanlar orta sırttan uzanır ve doğal, düz demir görünümlü bir görünüm eklemek için pürüzlü uçları vardır. Dantel önü elle bağlanmış ve en doğal görünüm için parçaya kadar uzanır. Yan bang'ınızı, yüzünüzü çerçevelemek ve sizin için gururlandırmak için stilistiniz tarafından düzeltilebilir. Açık atkı çiftleri ve sırtları, başlığı rahat, hafif ve serin hissettirir. Taksim Peruk koleksiyonunun bir parçasıdır.

Dantel önü  doğal saç olarak görünümlü bir saç çizgisi yaratmak için elle bağlanır.

ÖZEL ÖZELLİKLER

  • Ön kısmı Dantel tığ   peruk
  • Ayarlanabilir Özellik
Saç Uzunluğu
65cm
Saç Yapısı
Hakiki İnsan Saçı
Renk
Açık Sarı
22 Öğeler
No reviews

Karar veremediysen 16 ürün daha var:

Product added to wishlist
Product added to compare.