Siparişler, sipariş verildikten sonraki 2 saat içinde sistemimizde Kontrol edilir. Bir siparişte yapılan değişiklikler, sipariş verildikten sonraki 2 saat içinde yapılmalıdır.

Siparişler, Kargo Mesafesine göre Yurt içi ve yurt dışı  1-2 iş günü sürebilir. siparişinizi vermeden önce Telefon yada mail ile tekrar onay isteyebiliriz. 

Sevkiyat yapıldıktan sonra, siparişler, sipariş formunda seçilen zaman aralığı içerisinde (Uluslararası Gönderilerde Ups  Firmalarıyla) Yurt İçi  Gönderilerde, Aras Kargo Firmalarıyla Teslimat yapılır ) 

Yanlış faturalandırma bilgileri ve / veya başka bir adrese gönderim nakliye gecikmelere ve ek ücretlere neden olabilir. siparişinizi vermeden önce onay isteyebiliriz.

Nakliye gecikmeleri, tatiller, doğal felaketler veya operatörün gecikmesi nedeniyle oluşabilir. Tatillerin bir iş günü olarak sayılmadığını ve sevkiyat süreleri hesaplanırken dikkate alınması gerektiğini lütfen unutmayın. Ek bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bilgi@taksimperuk.com adresine e-posta ile gönderin.

Ürünü teslim sırasında adetlerini ve özelliklerini kontrol edip almak Zorundasınız

Uluslararası Gönderileri Bu Linkten Takip Edebilirsiniz

Yurt İçi   Gönderileri Bu Linkten Takip Edebilirsiniz